Exkurze

Podmínky pro vstup osob do vnitřních a venkovních prostor pivovarů skupiny Pivovary Lobkowicz Group,a.s

Návštěvník pivovaru skupiny Pivovary Lobkowicz Group, a.s. – účastník exkurze je před vstupem do pivovaru povinen doložit svoji bezinfekčnost v souladu s platným opatřením Ministerstva zdravotnictví ČR.

Organizátor exkurze neumožní vstup do vnitřních a vnějších prostor pivovaru osobám bez ochranného prostředku dýchacích cest (nos, ústa), kterým je respirátor nebo obdobný prostředek (vždy bez výdechového ventilu) naplňující minimálně všechny technické podmínky a požadavky pro výrobek, včetně filtrační účinnosti alespoň 94 % dle příslušných norem, s výjimkami pro tento typ prostředku stanovenými mimořádným opatřením Ministerstva zdravotnictví, které upravuje povinnost užití ochranného prostředku dýchacích cest.

Organizátor exkurze si vyhrazuje právo podmínky pro vstup do prostor pivovaru za účelem exkurzí měnit, nebo zrušit na základě vývoje epidemiologické situace a aktuálního opatření Ministerstva zdravotnictví ČR.

 

Zájemcům o pivovarnictví nabízíme exkurzi do Pivovaru Rychtář.

Exkurzi v Pivovaru Hlinsko je nutné objednat předem na telefonu 469 311 471 nebo 724 471 159, kontaktní osoba je Iva Homolková, iva.homolkova@rychtar.cz.

Termíny exkurzí jsou v úterý a v pátek v časech 12:00, 13:00 a 14:00. Délka prohlídky je včetně degustace cca. 90 minut.

Dospělí 150 Kč/osoba
Děti do 18 let 50 Kč/osoba
Děti do 6 let zdarma

Maximální počet je 20 osob, minimální počet je 5 osob.

Prohlídka je zakončena v pivovarské minipivnici, kde si můžou návštěvníci sami načepovat pivo. Součástí prohlídky je promítání filmu o historii pivovaru a o postupu výroby piva, prohlídka pivovarských artefaktů spojených s historií Pivovaru Rychtář, jako jsou zejména etikety, tácky, různá ocenění, která pivovar Rychtář v nedávné i vzdálenější minulosti získal, a v neposlední řadě také suroviny používané k vlastní výrobě.

Návštěvníci mají též možnost nákupu všech druhů piv a propagačních materiálů v prodejně, která se nachází přímo v areálu pivovaru.

Na základě předchozí domluvy je možné provádět prohlídky také mimo pracovní dobu a o víkendech.

Darujte dárkový poukaz

V našem e – shopu koupíte dárkový poukaz na exkurzi pivovarem s platností 12 měsíců. e-shop

Máte zájem o větší akci s pivním programem? Objednejte si pronájem pivovarských prostor.

Kontaktujte nás: marketing@pivovary-lobkowicz.cz

Je vám více než 18 let?

Potvrďte prosím, že je vám více než 18 let.